logo

 

خانه نوآوری


خانه نوآوری، اولین و تنها مرکز نوآوری فعال کشور در حوزه محتوا، رسانه و بلاک‌چین.

تلفن: 02188967160
فکس: 02189775890
ایمیل: Info@innohouse.ir
نشانی: تهران – بلوار کشاورز – تقاطع خیابان 16 آذر – پلاک 78 – برج کمال‌الدین بهزاد – طبقه دهم 
  

سه استارتاپ‌ از خانه‌نوآوری وارد بازار شدند

در روزهای اخیر تعدادی از استارتاپ های تحت حمایت خانه‌نوآوی توانستند وارد بازار شوند و خود را به مشتریان معرفی کنند. “دوزلی‌بوک” ، “نقاشیم” و “کی‌کوجا” نام سه تیمی است که بر خلاف تفاوت‌هایی که باهم دارند توانستند به طور همزمان به مشتریان شناسانده شوند.
دوزلی‌بوک، نام یک استارتاپ در زمینه تولید کتاب‌های شخصی سازی شده مخصوص کودکان است که طی دو‌هفته گذشته با استقرار در باغ کتاب تهران اولین سفارش‌های خود را از مشتریان دریافت کرد. کتاب شخصی سازی شده کتابی است ساخته شده بر اساس داستانی که کودک تعریف میکند؛ در این داستان ها شخصیت هایی خیالی وجود دارند که در کنار شخصیت اصلی و قهرمان قصه که خود کودک است داستان را در قالب کتاب برای خواننده روایت میکند. از مزایای کتاب شخصی سازی شده تشویق و ترغیب کودکان به مطالعه و کتابخوانی است. برای آشنایی بیشتر با دوزلی بوک ، مشاهده نمونه محصولات و ثبت سفارش به وب سایت دوزلی بوک به آدرس www.doozlibook.com مراجعه کنید.

 

نقاشیم از دیگر استارتاپ‌های خانه‌نوآوری است که این روز‌ها با حضور در نمایشگاه اسباب‌بازی کودک “سانا” در میان خانواده‌هایی که با فرزندانشان به نمایشگاه می‌آیند خوش درخشیده است. تبدیل نقاشی‌هایی که کودکان می‌کشند به محصولاتی که از آن‌ها استفاده میکنند ، مثل لباس؛ عروسک؛ لیوان؛ جا مدادی و… ، از فعالیت‌های تیم نقاشیم است. فقط کافی است تصویر نقاشی کودک به وب‌سایت نقاشیم به آدرس www.naghashim.com فرستاده شود، سپس بر اساس سفارش مشتری نقاشی کودک تبدیل به محصول شده و به او تحویل داده می شود.

 

سومین استارتاپ فعال در خانه‌نوآوری که کی‌کوجا (keykooja) نام دارد نیز این روزها به مخاطبان معرفی شد. کی‌کوجا ، که از دل استارتاپ دیگری به نام “اکسیر” (استارتاپ اشتراک‌گذاری تجربیات سفر) به وجود آمده است، در زمینه گردشگری فعالیت می‌کند و با پرسیدن چندسوال از مخاطب داده‌های لازم از جمله ویژگی‌های مدنظر برای سفر ، مثل: مکان فعلی شما؛ مدت‌زمان برای سفر؛  شرایط آب‌و‌هوایی؛  نوع مکان موردعلاقه؛  و… ، و سپس با جستجو در بانک‌اطلاعاتی خود مکان‌های ناب در هر منطقه‌ای را برای شما پیدا می‌کند.تمام کسانی که اهل مسافرت هستند یا تمایل به سفر به شیوه ای متفاوت دارند می توانند با مراجعه به وب سایت کی‌کوجا به آدرس www.keykooja.com با فعالیت های این تیم بیشتر آشنا شوند.

 

خانه‌نوآوری که تمرکز خود را بر رسانه، محتوا و فناوری‌ بلاکچین قرارداده است و با فراهم آوردن بستری برای تعامل بهتر کارآفرینان و علاقه‌مندان به این حوزه با مشاوران، مدیران، مربیان و سرمایه گذاران، پذیرای استارتاپ‌ها ، صاحبان‌ایده و کارآموزان است.