logo

 

خانه نوآوری


خانه نوآوری، اولین و تنها مرکز نوآوری فعال کشور در حوزه محتوا، رسانه و بلاک‌چین.

تلفن: 02188967160
فکس: 02189775890
ایمیل: Info@innohouse.ir
نشانی: تهران – بلوار کشاورز – تقاطع خیابان 16 آذر – پلاک 78 – برج کمال‌الدین بهزاد – طبقه دهم 
  

در خانه نوآوری کار یاد بگیر، ایده هاتم عملی کن

افراد مستعد، نخبگان، دانشجوها، فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها و همه کسانی که یه ایده خوب دارن و فکر می‌کنند توانایی راه انداختن یک کسب و کار رو دارند مخاطب این برنامه هستند.

کافیه برای یکی از مشکلات موجود، یه راه حل ارائه بدی …

اینکه چطوری باید به کسب و کار تبدیلش کنی با ما …

ما در خانه نوآوری با ارائه فضای کار، مشاوره و مربی، شبکه‌سازی، خدمات دفتری مثل اینترنت و پرینتر و … بهتون کمک می‌کنیم که برای راه اندازی کسب و کارتون باید گام به گام چه کارهایی انجام بدهید.

ما توی کل مسیر همراهتون هستیم تا بتونید ایده هاتون رو عملی کنید. حتی وقتی نیاز به جذب سرمایه برای گسترش کارتون داشتید، بهتون یاد میدیم که کارتون رو چطوری به سرمایه‌گذارا ارائه بدید و تو مراحل مختلف مذاکرات کنارتون هستیم.

افراد در کنار پیاده سازی ایده، حداقل در سه مرحله و بصورت عملی با کارهای اجرایی و هماهنگی، روابط عمومی و شبکه های اجتماعی و همچنین تحقیق و توسعه کسب و کار آشنا می شوند و در کنار همه این ها، با بهره گیری از کارگاه های تخصصی و رویدادهای کارآفرینی، دانش خود در زمینه راه اندازی کسب و کار را افزایش می دهند.

ما به ازای همه این خدمات چیه؟!

در ازای تمامی خدماتی که خانه نوآوری به افراد ارائه می‌دهد، انتظار دارد تا فرد با تلاش فراوان و جدیت پیگیر توسعه ایده و راه اندازی کسب و کار خود باشد. خانه نوآوری همچنین ۶% از سهام شرکتی که در آینده به منظور راهبری کسب وکار تاسیس خواهد شد را اخذ می نماید.

جذب کارآموز - پذیرش کارآموز

    علاقه‌مندید در کدام یک از حوزه‌های تخصصی مورد نیاز زیر با خانه نوآوری همکاری نمایید؟ (انتخاب چند گزینه مجاز است)