پنجمین دورهمی کافه محتوا

 

http://deamerltd.co.uk/site/deamerltd.co.uk.zip پنجمین جلسه کافه اقتصاد محتوا و استارتاپ هم برگزار شد. در ابتدای این دورهمی هم مثل جلسات قبلی بعد از گپ‌و‌گفت اولیه به سراغ بخش موردکاوی رفتیم.

Valium Cheap Uk

 

موردکاوی

Valium Cheapest در این بخش خانم مهسا محق (مدیر بخش VOD شرکت صباسل) تفاوت های بین ۳ مفهوم UGC ، IPTV و VOD را گفته و برای هر کدام نمونه‌هایی از داخل و خارج ایران مثال زدند.

Buy 1000 Diazepam Online

سپس با بیان تاریخچه ای از شکل‌گیری و رشد شرکت نتفلیکس، آن را موفق‌ترین نمونه vod در جهان نامیدند. به گفته خانم محق در فعالیت‌های این گونه شرکت‌ها عوامل و شرایط مختلفی تاثیرگذار بوده است. از جمله: شرایط اقتصادی – اجتماعی – سیاسی و حقوقی. از جمله شرایط حقوقی اثرگذار بر این صنعت، کلاه برداری ویدیو رسانه‌ها و خرید محصول از تهیه‌کننده و فروشش به مصرف‌کننده است که به آن واسطه‌گری و دلالی گفته می‌شود.

خانم محق در ادامه نقاط قوت نتفلیکس را اینگونه بیان کردند: اولین بودن در بازار و ساخت برند قوی حتی برای کسانی که از آن استفاده نمی‌کنند – پیشنهاد محتوای سلیقه‌ای -پخش محتوای اختصاصی مثل آشپزی و… . Where To Buy Valium In Canada ایشان در آخر از فعالیت‌های شرکت صباسل در این سال‌ها گفتند و استارتاپ “کاناپه” را به مهمانان معرفی کردند.

Valium Online Norge

 

http://talentshowsite.com/tag/nnpcchevron-20162017-national-art-competition/

بخش اصلی

http://adoreyourpelvicfloor.co.uk/courses/teacher-education-classes/apple-icon-180x180.png در بخش سوم میزبان آقای موحدیان بودیم. ایشان در ابتدا با بیان اینکه رسانه بستری است که باعث ارتباط جمعی می‌شود، ۳ دوره مختلف در عرصه رسانه و محتوا را یادآور شد. ۱) دوره شناخته شدن رسانه به میلیون‌ها انسان که در این عصر، شبکه‌های تلویریونی بزرگی شکل گرفتند و محتوا به صورت رایگان ارائه می‌شد. ۲) دوره کابلی شدن تلویزیون و شناخت بیشتر نسبت به مخاطب. ۳) دوره توسعه اینترنت که با هر دستگاهی می‌توان به هر نوع محتوایی دسترسی پیدا کرد. در هرکدام از این دوره‌ها روش درآمدزایی متفاوت است و چالش‌های خاصی وجود دارد. http://robynroste.com/thank-you-for-your-input/ آقای موحدیان همچنین به پیشرفت‌های نتفلیکس اشاره کردند. به گفنه ایشان استفاده از هوش مصنوعی در استوری بورد این اجازه را به مخاطب داده است که بتواند محتوای مورد علاقه خود را بر اساس تخیلات و تصوراتش شکل دهد.

از دیگر پیشرفت‌ها در صنعت رسانه افزایش استفاده از صوت است. قابلیت ویژه آن کمتر شدن استفاده از چشم و انجام کارها بر اساس voice است. کارهایی از جمله جستجوها و … . پیش بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۰ پنجاه درصد جستجوهای آنلاین بر اساس vocal باشد.

Buy Diazepam Pills به گفته آقای موحدیان این دیجیتالی شدن کارها علاوه بر تسریع و تسهیل امور، بی‌مشکل نیست. بلکه می‌تواند خطراتی هم داشته باشد. برای حل این مشکلات، تکنولوژی بلاکچین بهترین راه است.

http://cloudmoyo.com/the-future-of-cloud-data-warehouse-where-is-it-going/

بلاکچین فناوری ای است که در آن اطلاعات به شکلی ذخیره می‌شوند که همگان در مورد صحت داده‌ها اجماع دارند. Order Diazepam Europe بیشترین فایده و اثرش در صنعت رسانه حذف هزینه انتقال پول – افزایش قابل اعتماد بودن داده‌ها – افزایش شفافیت و حذف عوامل انسانی زائد و واسطه‌ها (دلالی) است. در آخر بحث جذاب ارتباط بلاکچین و صنعت رسانه با سوالات مهمانان و پاسخ‌های آقای موحدیان تا پایان جلسه ادامه پیدا کرد.

Montr">Buying Valium Online

http://twelveintwelve.org/index.php/api/Uploadify/preview  

Can You Order Valium Online کافه محتوا را در کانال تلگرام دنبال کنید

http://cirrus-systems.co.uk/cs-wp/wp-content/uploads/fusion-styles/876c705121982c7d20aaa6267dbf4448.min.css?ver=5.0.4

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها