گزارش روز نخست نمایشگاه بین المللی اینوتکس

پرده اول : روز، داخلی، زیر سقف اینوتکس !

http://thebaseballzealot.com/tag/todd-zeile/feed بالاخره قصه خانه نوآوری در رویداد بین المللی نوآوری و فناوری آغاز شد. رویدادی که با حضور اعضای اکوسیستم استارتابی، مخترعین، شتابدهنده ها، مراکز رشد، شرکت های فناور، سرمایه گذارهای خطرپذیر و مهمانانی از ۶۲ کشور جهان در حال برگزاری است.

Montr">http://mtlcontreinfo.org/page/30/?lang=en">Montr

Buy Mano Diazepam همانند دوره گذشته برگزاری بخش تجربه فناوری بر عهده خانه گذاشته شد و این بار ریمیای مهارت آموز، کارگزار خانه نوآوری در نمایشگاه بود.

Buy Diazepam 20 Mg

در روز نخست فناوری های واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، آرایش مجازی، گالاپاد، اسکن و پرینت سه بعدی در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار گرفت و با استقبال غافلگیرکننده ای روبرو شد، چرا که در این بخش حاضرین این فرصت را داشتند تا با درک و مس فناوری از نزدیک، لذت هیجان انگیزی را تجربه کنند.

http://verdexmi.com/category/noticias/page/46/

از دیگر رخدادهای مهم روز ابتدایی نمایشگاه برگزاری پنلی با موضوع ” نقش بلاکچین در تحولات کسب و کارهای نوپا ” در بخش استیج بود. این پنل با مدیریت جناب موحدیان عطار(سفیر محتوایی خانه نوآوری) و با حضور آقایان دکتر قدوسی، مهندس نقی پور فر و دکتر صمدی راد برگزار شد.

http://talentshowsite.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1563044506.3373749256134033203125

همچنین غرفه میزبان معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در بخش تجربه فناوری بود.

http://jamesjpn.net/conspiracy/rulers-of-evil-by-f-tupper-saussy-in-html-web-format/20/ پایان پرده اول

Buy Indian Valium

 

Buy Diazepam Overnight Delivery  

 

افزودن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها