گزارش روز نخست نمایشگاه بین المللی اینوتکس

پرده اول : روز، داخلی، زیر سقف اینوتکس !

بالاخره قصه خانه نوآوری در رویداد بین المللی نوآوری و فناوری آغاز شد. رویدادی که با حضور اعضای اکوسیستم استارتابی، مخترعین، شتابدهنده ها، مراکز رشد، شرکت های فناور، سرمایه گذارهای خطرپذیر و مهمانانی از ۶۲ کشور جهان در حال برگزاری است.

همانند دوره گذشته برگزاری بخش تجربه فناوری بر عهده خانه گذاشته شد و این بار ریمیای مهارت آموز، کارگزار خانه نوآوری در نمایشگاه بود.

در روز نخست فناوری های واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، آرایش مجازی، گالاپاد، اسکن و پرینت سه بعدی در معرض دید عموم بازدیدکنندگان قرار گرفت و با استقبال غافلگیرکننده ای روبرو شد، چرا که در این بخش حاضرین این فرصت را داشتند تا با درک و مس فناوری از نزدیک، لذت هیجان انگیزی را تجربه کنند.

از دیگر رخدادهای مهم روز ابتدایی نمایشگاه برگزاری پنلی با موضوع ” نقش بلاکچین در تحولات کسب و کارهای نوپا ” در بخش استیج بود. این پنل با مدیریت جناب موحدیان عطار(سفیر محتوایی خانه نوآوری) و با حضور آقایان دکتر قدوسی، مهندس نقی پور فر و دکتر صمدی راد برگزار شد.

همچنین غرفه میزبان معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری دکتر سورنا ستاری و رییس سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام سید مهدی خاموشی در بخش تجربه فناوری بود.

پایان پرده اول

 

 

 

افزودن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها