گزارش روز پایانی نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس۲۰۱۹

پرده آخر

روز چهارم روز رسیدن هم قطاران استارتاپی به ایستگاه پایانی بود. این بار حضور همکاران ما در اکوسیستم بود که به غرفه های خانه نوآوری گرما بخشید. روزآخر نمایشگاه اینوتکس بسیاری از تیم های استارتاپی به بخش های مختلف رویداد سر می زدند.

خانواده بزرگ اکوسیستم استارتاپی که در ۳ روز گذشته میزبانی بخش های مختلف رویداد بر عهده شان بود در آخرین ساعات، خود مهمان اینوتکس شدند و با همکاران قدیمی و جدیدشان دیداری تازه کردند اگر فرصتی هم دست می داد از موضوعات مشترک فی ما بین که می‌توانست منجر به همکاری جدید در فضای نوآوری شود، صحبت می‌کردند و از ایده هایشان می گفتند.

سید علی هزاوه مدیر مرکز رشد فناوری نخبگان، مجید زورمند مدیرعامل ایزی گروپس و رضا غیابی فرصت آفرین و از برگزارکنندگان رویداد هم از جمله کسانی بودند که در جمع اهالی خانه نوآوری حضور یافتند.

در شلوغ ترین روز نمایشگاه غرفه VR و AR هم عملا به مکانی برای استراحت ذهنی بسیاری از دوستان با چاشنی سرگرمی و هیجان تبدیل شد و از دکتر فیض معاون بنیاد ملی نخبگان و مهدی صداقت مدیر خانه تا غرفه داران و دیگر مسئولین اجرایی از تجربه این فناوری لذت بخش بهره بردند.بسیاری از بازدیدکنندگان هم زمان های پایانی را غنیمت شمرده و از فناوری های سه بعدی نهایت بهره را بردند. در این قسمت اپراتورها با اسکن سه بعدی هر فرد فایل نرم افزاری سه بعدی را در اختیار آن ها قرار می دادند.

به گواه آمار امسال، اینوتکس، پر‌رونق ترین دوره خود را برگزار کرده است و غرفه خانه نوآوری هم روزانه به طور میانگین میزبان ۱۲۰۰ نفر (یونیک) از علاقه مندان حوزه فناوری و از پر بازدیدترین بخش های رویداد بوده است.

تیم روابط عمومی خانه نوآوری در تمام روزهای نمایشگاه این افتخار را داشت که دنبال کنندگان خانه و علاقه مندان حوزه فناوری را از رخدادهای این رویداد بزرگ بی خبر نگذارد و گزارش های لحظه به لحظه در اختیار کسانی که فرصت حضور در نمایشگاه را نداشتند، قرار دهد. این اطلاعات به صورت تصویری (عکس و ویدئو)، در شبکه های اجتماعی خانه به ویژه اینستاگرام همچنان در دسترس سایر دوستان خواهد بود.

پایان پرده آخر/ نوآوری جریان دارد…..

افزودن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها