گزارش روز دوم نمایشگاه بین المللی اینوتکس-پرده دوم

پرده دوم:
بخش اول
معمول روایت یک قصه اینطور است که پس از پایان پرده اول، با نقطه عطفی پرده دوم آغاز می شود. هرچند بخش تجربه فناوری برای عموم بازدیدکنندگان بسیار جذاب و هیجان انگیز به نظر می رسید ولی گویا این مقدار هیجان، برای اهالی خانه راضی کننده نبود مگر اینکه بازدیدکننده ای در واقعیت مجازی غرق شود و به در و دیوار بخورد تا لبخندی به گوشه لب آنها بنشیند. پس هیچ نقطه عطفی مانند برگزاری مسابقه گالاپاد بین شرکت کنندگان نمی توانست غرفه را به تکاپو و جریان رقابت های بامزه بیاندازد. چالشی که تا عصر روز دوم ادامه یافت و با حضور و رقابت میان دو اینفلوئنسر فضای مجازی خانم ها فرناز حقیقت و مهسا رحیمی به پایان رسید.
راستی رسم این است که در مسابقه ها جایزه بدهند ولی معلوم نیست چرا کسی این ماجرا را گردن نمی گیرد؟! برسد به دست ریمیایی ها و پیکسمری ها‌‌‌‌‌ !
اما در روز شلوغ اینوتکس غرفه دستاورد‌های “تجربه فناوری” بیشتر به چشم رسانه ها آمد، پوشش خبری صدا و سیما (که دیگر به بودنشان در غرفه عادت کردیم) به همراه مصاحبه مهدی صداقت مدیر خانه و نیز انتشار بازتاب حضور استارتاپ دوزلی بوک در نمایشگاه توسط خبرگزاری ایسنا، فعالیت های خانه نوآوری را در اینوتکس ۲۰۱۹ بیش از پیش رسانه ای کرد.

خانه نوآوری-اینوتکس

بخش دوم
روز سوم اینوتکس، روز دید و بازدید های مهم تری برای خانه بود، جضور پر تعداد مسئولین در بخش تجربه فناوری و نیز فعالین عرصه مجازی، مجالی برای گپ و گفت های جدی تر شد. فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس، مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری، حجت الاسلام قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی، علی مفاخریان شهردار منطقه۹، حجت الاسلام سعدی ریاست دانشگاه امام صادق(ع) و محمد حسین حجازی رییس هیئت مدیره شرکت نوسازی اراضی عباس آباد از جمله مسئولینی بودند که ضمن بازدید از نمایشگاه اینوتکس ، محصولات و خدمات استارتاپی، در گفت و گو با مهدی صداقت ، در جریان دیگر فعالیت های خانه نوآوری نیز قرار گرفتند.
گفتنی است مهدی صداقت در تبادل نظر با محمد حسین حجازی ضمن اشاره به تفاهمنامه منعقد شده میان خانه نوآوری و شرکت نوسازی عباس آباد جهت گسترش استارتاپ های فرهنگی و محتوایی، بر لزوم به کارگیری فناوری های نوین مانند واقعیت مجازی و افزوده مجازی در مدل B2C تاکید کرد و پیشنهادی مبنی بر استفاده از این تکنولوژی در منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد برای استفاده عموم مردم به ویژه کودکان ارائه داد.
مصاحبه برنامه دوربین هفت از شبکه آموزش سیما با مدیر خانه و بچه های غرفه “VR” و نشست مشورتی برخی تیم های استارتاپی با مهدی صداقت از دیگر اتفاقات قابل توجه روز سوم بود.
پایان پرده دوم

خانه نوآوری-مهدی صداقت

افزودن دیدگاه

نوشته‌های تازه

آخرین دیدگاه‌ها

دسته‌ها