logo

 

خانه نوآوری


خانه نوآوری، اولین و تنها مرکز نوآوری فعال کشور در حوزه محتوا، رسانه و بلاک‌چین.

تلفن: 02188967160
فکس: 02189775890
ایمیل: Info@innohouse.ir
نشانی: تهران – بلوار کشاورز – تقاطع خیابان 16 آذر – پلاک 78 – برج کمال‌الدین بهزاد – طبقه دهم 
  

3 - پذیرش تیم استارتاپی

استارتاپ‌ها برای ورود به خانه نوآوری می‌توانند فرم زیر را تکمیل و منتظر تماس از سوی خانه‌نوآوری باشند. کارشناسان ما در خانه‌نوآوری بعد از ارزیابی اولیه با شما تماس خواهند گرفت و شما را به جلسه‌ی حضوری دعوت خواهند کرد. یکی از نکات حائز اهمیت برای ما داشتن تیم منسجم از سوی افرادی‌ است که ایده‌ خود را برای حضور در خانه به ما معرفی میکنند. پس حتما در تکمیل فرم‌ به معرفی اعضای تیم خود اهمیت دهید!

خانه نوآوری به دو صورت تیم می‌پذیرد:

  • بصورت اشتراک سهام استارتاپ: که در اینصورت تمام خدمات شتابدهی به ازای دریافت سهام استارتاپ می‌باشد و هیچ هزینه‌ی دیگری ندارد.  خدمات شتابدهی شامل موارد زیر است:

(میز ثابت – کمد – اینترنت پرسرعت – اتاق جلسه – خدمات منتورینگ – شرکت در رویدادهای خانه – استفاده از فضای بازی – خدمات کافی‌شاپ – ارتباط با سرمایه گذاران و …)

  • بصورت فضای کار اشتراکی-اجاره‌ای: که در اینصورت تیم‌ها در ازای دریافت خدمات شتابدهی میتوانند، وجه آن را پرداخت کنند و سهامی از آنها به خانه تعلق نمی‌گیرد. خدمات این دسته از استارتاپ‌ها هم بشرح زیر است:

(میز ثابت – کمد – اینترنت پرسرعت – اتاق جلسه – خدمات منتورینگ – شرکت در رویدادهای خانه – استفاده از فضای بازی – خدمات کافی‌شاپ – ارتباط با سرمایه گذاران و …)

بدیهی است که دسته بندی استارتاپ‌ها بعد از پذیرش تیم‌ها و ارزیابی‌های اولیه صورت می‌پذیرد، اما شما هم می‌توانید در تکمیل فرم‌ها پیشنهاد خود را ذکر نمایید.

  • تعداد و مشخصات اعضای تیم، نقش در کسب و کار، تحصیلات و تخصص‌ها، سابقه همکاری قبلی و ...
- پذیرش تیم استارتاپی