خانه از نگاه دیگران

خانه نوآوری یکی از نهادهای فعال اکوسیستم است که در فرآیند شناسایی و جذب فرصت ها و خدمات متعدد توسعه کسب و کار ، الگوی خوبی ارائه داشته است .
رضا زرنوخی

رضا زرنوخیمدیر عامل صندوق مالی و توسعه تکنولوژی ایران

برای من باعث خشنودی است که در شکل گیری این مجموعه و نیز بالندگی آن افتخار همراهی از ابتدا داشته ام و دلبسته و امیدوار آینده درخشان و سرشار از توفیق برای خانه نوآوری و مهدی صداقت عزیز هستم.
حامد ساجدی

حامد ساجدیمدیرعامل سابق شرکت شناسا

تجربه خانه نوآوری حفر چاهی با دانش و توان بومی برای آبیاری بخشی از دشت بزرگ زیست بوم نوآوری ایرانیان است.
شهاب جوانمردی

شهاب جوانمردیمدیرعامل هلدنیگ فناپ

یکی از نهادهای موثر که در زمینه حمایت از کسب و کار های نوپا شکل گرفته خانه نوآوری است که با تکیه بر تیم کوشای خود مشغول فعالیت های ارزشمند و امیدآفرینی می باشد .
مجید دهبیدی پور

مجید دهبیدی پوررئیس پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

مجموعه خانه نوآوری به عنوان یکی از اعضا شتابدهی نوآوری تلاش زیادی برای پرورش و ایجاد استارتاپ های موفق نموده است و با برقراری ارتباط موثر با نقش آفرینان مختلف اکوسیستم استارتاپی تاثیر مثبتی در توسعه این اکوسیستم داشته است امیدوارم در این مسیر پیش رو و به ثمر رساندن استارتاپ ها پایدار و موفق باشند.
علی هزاوه

علی هزاوهمعاون پارک علم و فناوری پردیس

یکی از مهم ترین دستاورد های خانه نوآوری را افزایش آگاهی – خردمندی و تعالی سرمایه انسانی استارتاپ های ایرانی و کارآفرینان برای ورود به بازارهای جهانی میدانم.
اصغر محمدی فاضل

اصغر محمدی فاصلرییس شورا راهبردی کالج AIC اتریش

مجموعه خانه نوآوری فضایی است سرشار از نبوغ همدلی و راهبری هوشمندانه هر بار که به این مجموعه می آیم و هر بار که یکی از تیم های این مجموعه را می بینم موجی از امید و نشاط مرا فرا می گیرد.
علی موسوی

علی موسویعضو هییت مدیره موسسه دانش بنیان برکت

سبک کار خانه نوآوری نشان داده که یک نامزد جدی و واقعی برای دریافت لقب حرفه ای خوشنام در این دوران پرماجرا است . امیدوارم در پس الطاف الهی برکت و توفیق همراه همیشگی مسیرش باشد.
علی کاشفی پور

علی کاشفی پورمدیر حوزه هنری دیجیتال

کارآیی برجسته ترین ویژگی خانه نوآوری است . مجموعه ای که در دوران رکود اکوسیستم کار خودش را آغاز کرد و با سرمایه گذاری کم (نسبت به سایرین ) بازدهی بیشتری داشته است .
برای اهالی خانه نوآوری آرزو موفقیت بیشتر دارم و امیدوارم خانه مسیر رشد و بالندگی را ادامه دهد
با حمایت دولتی ها یا بدون آن.
محمد امینی میلانی

محمد امینی میلانیمدیرسرمایه گذاری صندوق جسورانه پارتیان

فضای صمیمی و حرفه ای در خانه نوآوری برای هر استارتاپ فرصتی بی نظیر خواهد بود تا بتوانند مشتریان خود را بشناسد و محصولی متناسب با نیاز بازار به آنان ارایه کند.
پویا کندری

پویا کندریمدیر عامل شتابدهنده فارابی

با راه اندازی مجموعه خانه نوآوری از سرمایه گذاری و مشارکت در راه اندازی یک مجموعه نوآور و خلاق که درآن جوانان و علاقه مندان به حوضه کارآفرینی و نوآوری آشنا بشود خوش حالم . امیدوارم خانه نوآوری به نماد خودباوری و کار آفرینی در کشور تبدیل شود.
محمد تاجمیر ریاحی

محمد تاجمیر ریاحیمدیر عامل شرکت تکفا

صمیمیت و دل سوزی از مهم ترین ویژگی هاییه که هر دفعه میری خانه نوآوری توی فضاشون میبینی . کاملا نشونت میدن که جدی بودن توی کار و صمیمیت باهم تناقض نداره.
محمدرضا قبادی

محمدرضا قبادیمدیرعامل شتابدهنده نوین تک

محلی صمیمی و متناسب با انتظارات نسل جوان مامنی برای برقراری ارتباط بین ایده ناب توان مالی و مهارت کسب و کاری . زینرو قدرحضور می دانم و به آینده استعداد های سرزمینم امیدوارم تا شاهد اعتلای این مرز و بوم باشیم .
محمدرضا پارسافرد

محمدرضا پارسافردمدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان

با شنیدن اسم خانه نو آوری اولین چیزی که به ذهنم میرسه فضای گرم و صمیمی با آدم های دلسوز و دوست داشتنی هست .خانه نوآوری با تلاش شبانه روزی موسسان و مدیران
موفقیت های قابل توجهی کسب کرده و بنده آینده خیلی درخشانی برای خانه نوآوری متصور هستم.
کاوه گودرزی

کاوه گودرزیمدیرعامل شتابدهنده جهش

در خانه نوآوری شما در یک فضای دوستانه می توانید با جدیت اهدافتان رو دنبال کنید و مطمعن باشید مدیران خانه نوآوری هم پیگیررسیدن شما به اهدافتان هستند .
سید حمیدرضا علوی

سید حمیدرضا علویمدیرعامل شتابدهنده تریگ آپ

هوالخلاق
امید ، تلاش یادگیری و موفقیت
این ها اخبار هر روز ما در خانه است
اینجا خانه امید ،خانه تلاش ، خانه یادگیری و خانه موفقیت است .
بچه ها همیشه موفق باشید .
مصطفی نقی پورفر

مصطفی نقی پورفرسفیربلاکچین

خانه نو آوری، شتابدهنده، وی سی، مرکز شتابدهی و هر نامی دیگر، کلید دروازه ایران پیشرو در عرصه استارتاپی است . معتقدم کل فعالیت هایی که زیر سقف ( فضای ) خانه نوآوری شکل می گیرد ناشی از تعهدی فراتر از موفقیت خود خانه نوآوری اسعت . سایه سقف خانه تان مستدام .
احمدرضا مسرور

احمدرضا مسرورمدیرعامل شتادهنده دیموند

خانهدرباره ماتماس